نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بیمارستان دی و پل همت، کوچه سیدالشهدا، پلاک 1، طبقه 3، واحد303​​​​​​​

021-88850415
021-22020480

ویژگی اول شما
توضیحات مد نظر شما در اینجا
ویژگی دوم شما
توضیحات مد نظر شما در اینجا
ویژگی سوم شما
توضیحات مد نظر شما در اینجا
ویژگی چهارم شما
توضیحات مد نظر شما در اینجا

ما که هستیم

شریک و سهامدار شو

​چگونه می توانیم در معدن بزرگ الماس کوگانا شریک و سهام دار شویم؟

درحال حاضر هر یک از خطوط تولید معدن بزرگ الماس کوگانا درقالب یک هزار سهم تعریف شده است که به طور مثال خط شماره 1 سنگ شکن با ظرفیت تولید 2500تن در یک شیفت کاری 10ساعته هزار سهم، خط سنگ شکن شماره 2 با ظرفیت تولید 3500 تن در یک شیفت کاری 10ساعته هزارسهم، خط شماره یک بچینگ 1 متری هزارسهم، خط شماره 2 بچینگ 2متری هزار سهم و به همین ترتیب تمام فازها و خطوط تولید مجموعه دارای هزارسهم قابل خریداری می باشد که گروه معدن بزرگ الماس کوگانا حداکثر 15% سهام هر یک از خطوط را به علاقمندان و متقاضیان ارجمند واگذار می نماید.
ارزش گذاری سهام مجموعه معدنی صنعتی بزرگ الماس کوگانا در هر مرحله با توجه به پیشرفت فیزیکی ایجاد شد و همچنین اجرای مراحل اجرایی هر فاز افزایش خواهد یافت. طوری که در طی 1 سال می توان پیش بینی تصاعدی هزار درصدی را برای هر 1سهم در مجموعه بزرگ معدنی صنعتی الماس کوگانا متصور بود که بسیار به واقعیت نزدیک و قابل پیش بینی است.
شما با خرید 1 تا 50 سهم می توانید جزء شرکا و سهام داران معدن بزرگ الماس کوگانا باشید و به صورت ماهانه از محل فروش محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا درآمد ثابت ماهیانه به صورت ارزی و ریالی داشته باشید.
به طور مثال یک شیفت 10 ساعته از خط شماره 1 سنگ شکن معدن بزرگ الماس کوگانا با 2500تن تولید و مبلغ مصوب هر تن ماسه 150هزار تومان سالانه حداقل 110% سود خواهد داشت که شایان ذکر است این سود سالیانه بسته به شرایط بازار و یا آغاز صادرات می تواند افزایش چشمگیری داشته باشد، قابل ذکر است تمامی محاسبات سود حاصل از فروش به صورت کاملاً سیستمی با نرم افزارهای پیشرفته محاسبه می گردد که تمامی آمار و ارقام روزانه برای تک تک سهام داران قابل دسترس بوده و به صورت زنده نیز می توانند از طریق فضای وب و اینترنت فعالیت روزانه معدن را به صورت تصویری و آنلاین مشاهده نمایند که از این حیث نیز تمامی موارد در کنترل و تحت نظارت تک تک سهامداران خواهد بود.
همچنین طبق ضوابط مندرج در قراردادهای فروش سهام معدن بزرگ الماس کوگانا تمامی سهام داران جزء و کل به صورت آنلاین می توانند به تمامی اسناد مالی مربوطه دسترسی داشته و تمامی جزئیات را مورد بررسی، مطالعه و راستی آزمایی قراردهند.

چرا ما

چرا سرمایه گذاری در معدن بزرگ الماس کوگانا تضمین شده است؟​​​​​​​

معدن بزرگ الماس کوگانا دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که این شاخصه ها می تواند در کوتاه مدت و بلند مدت ارزش افزوده فوق العاده ای به این مجموعه معدنی صنعتی خواهد بخشید.
اولین و مهمترین نکته معدن بزرگ الماس کوگانا میزان ذخایر قطعی انواع مخلوط واریزه کوهی و شن و ماسه طبیعی با دانه بندی استاندارد و مرغوبیت بالا در حدود تقریبی 40میلیون مترمکعب خود گویای طول عمر استخراج این معدن به لحاظ مدت زمان خواهد بود که خارج نمودن این حجم از ذخایر معدنی به صورت میانگین حداقل 200 سال شمسی زمان نیاز دارد که بتوانیم با آخرین و به روزترین تجهیزات و ماشین آلات این حجم از ذخایر را استخراج و فرآوری نمود.
بعد دوم اهمیت معدن بزرگ الماس کوگانا مساحت 400هکتاری آن است که در نوع خود در کل کشور و جنوب ایران تقریباً بدون مشابه و رقیب است. عموم معادن در جنوب ایران به طور تقریبی 50 تا 70 هکتار هستند که از نظر مساحت توان رقابت با مجموعه معدنی بزرگ الماس کوگانا را ندارند.
بعد سوم اهمیت و ارزش منحصر به فرد معدن بزرگ الماس کوگانا محل قرارگیری آن است که از منظر استراتژیک از اهمیت بالا و شایان ذکری برخوردار است. محل استقرار این معدن بزرگ در قلب منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جنوب ایران و در استان بوشهر واقع شده است که تمامی محصولات و فرآورده های این مجموعه معدنی صنعتی می تواند در دسترس پروژه های عظیم صنایع مادر اعم از نفت، گاز و پتروشیمی قرارگیرد به نحوی که با کمترین بعد مسافت و حمل و نقل و همچنین با بالاترین کیفیت در اختیار پروژه های درحال ساخت و طرح های توسعه منطقه ویژه اقتصادی پارس قرار گیرد. از شاخصه های دیگر منحصر به فرد معدن بزرگ الماس کوگانا مجاورت با اتوبان و شاهراه اصلی بوشهر عسلویه است که با طی طریق حداکثر یکصدمتر از بر اتوبان بوشهر-عسلویه می توان وارد مجموعه عظیم صنعتی و معدنی بزرگ الماس کوگانا شد که برای ماشین آلات حمل به عنوان یکی از اصلی ترین جذابیت ها و گزینه های انتخابی خواهد بود که با حداقل مسافت مسیر جاده های خاکی و فرعی بتوانند عملیات بارگیری و حمل را به انجام رسانند که از این حیث نیز بدون مشابه در جنوب ایران هستیم.
از نظر دیگر دسترسی عالی به چندین اسکله فعال و آماده بارگیری و پذیرایی کشتی های باری 50هزار تنی در بندرگاه های دیر، کنگان، تنبک، طاهری، سیرآف با حداقل مسافت دسترسی 4 و حداکثر 20 کیلومتر بیش از هر زمان و مکان دیگری امکان صادرات کلان محصولات معدنی بزرگ الماس کوگانا به کشورهای حاشیه خلیج فارس اعم از کویت، امارات، قطر، بحرین، عمان و غیره وجود دارد که منبع رشد اقتصادی و ارزآوری برای کشور است. همچنین امکان حمل و تامین انواع شن و ماسه با کیفیت بالا برای پروژه های عمرانی جزیره زیبای کیش نیز به آسانی مقدور و میسر است. از این حیث نیز امکان فروش داخلی به جزیره کیش وجود دارد.
باتوجه به موارد فوق الذکر می توان سرمایه گذاری موفق و 100% رو به رشد را در معدن بزرگ الماس کوگانا برای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تضمین نمود تا سرمایه گذاران و سهام داران ارجمند علاوه بر دریافت سود ماهانه از محل فروش محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا با ارزش افزوده تصاعدی برای سهام نیز برخوردار شوند که از تمامی زوایا توجیه اقتصادی هرگونه سرمایه گذاری با هر میزان نقدینگی روشن و بسیار امیدبخش است.​​​​​​​

چرا ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.


​​​​​​​
​​​​​​​چرا سرمایه گذاری در معدن بزرگ الماس کوگانا توجیه اقتصادی دارد؟

معدن بزرگ الماس کوگانا با دارا بودن ذخایر قطعی مواد معدنی مرغوب با دانه بندی ممتاز به عنوان نگین منطقه ویژه اقتصادی پارس می درخشد.
این پروژه عظیم معدنی با ارائه انواع محصولات پایه پروژه های ساختمانی، عمرانی و راهسازی، می تواند در تمامی روزهای سال استخراج، فرآوری و تحویل را بدون وقفه به انجام رساند.
باتوجه به حجم بالای ذخایر مواد معدنی موجود در معدن الماس کوگانا، فرآیند استخراج محصولات و فرآوری انواع مشتقات معدنی برپایه شن و ماسه دهه ها به طول خواهد انجامید و از این حیث چشم اندازی بلندمدت برای چندین نسل برای این مجموعه معدنی متصور است.
پروژه معدن بزرگ الماس کوگانا یکی از معدود پروژه های ملی در قلب منطقه اقتصادی پارس که همزمان می تواند چندین محصول را در بالاترین سطح کیفی و بدون وقفه در اختیار پروژه های عظیم نفت، گاز و پتروشیمی قراردهد و در تمامی پروژه های عمرانی و راهسازی منطقه نیز نقش کلیدی و اساسی ایفا نماید.
لازم به توضیح است عموم پروژه های در دست احداث نیاز مبرمی به محصولات و فرآورده های معدن بزرگ الماس کوگانا دارند که درهر فاز اجرایی یکی از محصولات معدن بزرگ قطع به یقین جزو ملزومات ادامه عملیات اجرایی و عمرانی پروژه ها خواهد بود.
تامین انواع شن و ماسه، بتن، آسفالت و سایر محصولات مرتبط در منطقه ویژه اقتصادی پارس (جنوبی و شمالی) برای پروژه های عظیم نفت، گاز و پتروشیمی یکی از اصلی ترین اهداف و ماموریت های ویژه گروه معدن بزرگ الماس کوگانا می باشد.
همچنین تامین بخش اعظمی از مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه های عمرانی و راهسازی کشور های عرب حاشیه خلیج فارس یکی از جذاب ترین بخش های فعالیت اقتصادی گروه معدن بزرگ الماس کوگانا می باشد که علاوه بر ارز آوری، سهم بزرگی در اشتغال زایی و کارآفرینی منطقه ویژه اقتصادی پارس خواهد داشت.
با توجه به تمامی سرفصل های ذکرشده فوق، معدن بزرگ الماس کوگانا می تواند گزینه ای بسیار مطمئن و رو به رشد برای سرمایه گذاری زود بازده باشد تا سهام داران می توانند با حداقل مبلغ یکصد میلیون تومان به عنوان یکی از سهامداران این گروه معدنی بزرگ از منافع اقتصادی بلند مدت آن بهرمند گردند.​​​​​​​

چرا سرمایه گذاری در معدن بزرگ الماس کوگانا توجیه اقتصادی دارد؟

چرا سرمایه گذاری و خرید سهام در معدن بزرگ الماس کوگانا بهترین انتخاب است؟

1- محل استقرار معدن از نظر استراتژیک و اهمیت
2- مساحت وسیع معدن بالغ بر 400هکتار
3- ذخایر بالای موجود و ناتمام حداقل 40 میلیون مترمکعبی
4- دسترسی عالی به اسکله ها و بنادر پر اهمیت منطقه دیر، کنگان، تنبک، طاهری و سیرآف
5- همجواری معدن بزرگ الماس کوگانا با بزرگراه بوشهر- عسلویه و ورودی اختصاصی از بر اتوبان
6- امکان ارائه خدمات و محصولات در بلندمدت به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
7- پتانسیل بالای منطقه و بکر بودن آن
8- بزرگترین میدان گازی جهان واقع در پارس جنوبی در مجاورت معدن
9- امکان صادرات محصولات به کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس
10- وسعت 40 هزار هکتاری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (پارس شمالی، پارس کنگان، پارس جنوبی)
11-طرح های فعلی درحال اجرا و طرح های توسعه آتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
12- کیفیت و مرغوبیت و دانه بندی منحصر به فرد محصولات معدن
13- وجود بازار های بزرگ داخلی و خارجی با تراکنش های مالی بالا
14- بازگشت فوری اصل سرمایه به دلیل زودبازده بودن معدن
15- سود حاصل از فروش محصولات و سود حاصل از افزایش تصاعدی ارزش سهام معدن
16-درآمد نقدی ماهانه ارزی و ریالی برای کلیه سهامداران معدن
17- نیاز همه جانبه منطقه به محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا و گردش مالی نقدی مناسب
18- بسترسازی جهت ورود معدن بزرگ الماس کوگانا به بورس درآینده ای نزدیک
19- امکان فروش محصولات به جزیره کیش از طریق حمل دریایی از بندرکنگان به اسکله کیش​​​​​​​

​چرا معدن بزرگ الماس کوگانا محل امنی برای سرمایه گذاری موفق و رو به رشد است؟

​معدن بزرگ الماس کوگانا به علت محل قرارگیری در قلب منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می تواند ده ها سال مواد معدنی مورد نیاز پروژه های عظیم صنایع مادر شامل نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته که بیشترین تراکم را در این منطقه دارند تامین نماید.
بخش اعظمی از پارس شمالی، پارس جنوبی و پارس کنگان کماکان دست نخورده باقی مانده و با آغاز طرح های جدید صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین بهره برداری و استخراج جدید از منابع عظیم میدان گازی مشترک ایران و قطر حجم ساخت و ساز پروژه ها چندین برابر شرایط فعلی خواهد بود.
بسیاری از شرکت های مطرح جهان در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به دلیل تحریم های چندجانبه در طرح های توسعه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حضور ندارند یا منطقه را ترک نموده اند که در صورت توافقات آتی و رفع تحریم ها قطع به یقین توسعه ساخت و ساز ها به صورت تصاعدی در کوتاه زمان رشد تصاعدی خواهد داشت که در مقدمه احداث هر پروژه ای در منطقه با توجه به نوع خاک و شرایط اقلیمی موجود وابستگی زیادی به محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا دارد، از این منظر که از آغاز بسترسازی و تحکیم خاک تا ساخت بناها، سوله ها، دفاتر فنی مهندسی خدماتی و محوطه سازی و غیره حجم بالایی از محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا مورد نیاز مبرم پروژه ها است. از همین رو در کوتاه مدت ، میان مدت و بلندمدت محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا جزء لاینفک هرگونه ساخت و ساز و توسعه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می باشد.

​​چرا تولید شن و ماسه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سودآوری بالایی دارد؟

شن و ماسه از اقلام ضروری برای تمام پروژه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی و راهسازی است. بنابراین محصولات معادن شن و ماسه خریداران بسیاری دارد و تقریباً تمامی موارد ذکر شده بالا وابستگی شدید به محصولات شن و ماسه داشته تا بتوانند پروژه های خود را تکمیل و به بهره برداری برسانند.
بخش اعظمی از تولیدات معدن بزرگ الماس کوگانا می تواند در کارخانه های بچینگ و آسفالت به معدن بزرگ الماس کوگانا مصرف شود به همین دلیل محصولات تولید شده توسط خطوط سنگ شکن با توجه به حجم وسیع پروژه های دردست احداث منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به سرعت مصرف خواهد شد.
هرگونه توسعه شهری، صنعتی، عمرانی، ساختمانی و راهسازی نیازمند تامین حجم بالایی انواع شن، ماسه و بتن آماده است که معدن بزرگ الماس کوگانا تنها مجموعه معدنی در تمام ایران است که در این حجم وسیع تولیدات متنوعی را به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عرضه می کند و همچنین وسعت و ذخایر قطعی معدن بزرگ الماس کوگانا در تمامی گستره جغرافیایی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حتی 1 رغیب هم ندارد.​​​​​​​

با توجه به فازها و خطوط تولید مستقر در معدن بزرگ الماس کوگانا هر خط سنگ شکن و یا خطوط بچینگ، آسفالت و غیره درآمد اختصاصی خودش را خواهد داشت. باتوجه به فروش نقدی روزانه محصولات و همچنین تسویه صورتحساب های پروژه های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به صورت ماهیانه، پرداخت سود حاصل از فروش محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا به صورت ماه به ماه با سهامدران پرداخت می گردد.
با توجه به شرایط کنونی بازار و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس فروش مصالح ساختمانی و مشتقات انواع شن و ماسه به صورت نقدی و تسویه همزمان با بارگیری و خارج شدن از معدن صورت می پذیرد. به همین دلیل سهامداران با توجه به فروش روزانه و حسابرسی انجام شده توسط تیم حسابداری معدن بزرگ الماس کوگانا درآمد نقدی ماهیانه به نسبت تعداد سهام خریداری شده خواهند داشت.
برای اینکه دغدغه درآمد ماهیانه نقدی نداشته باشید همین امروز به گروه سهامداران معدن بزرگ الماس کوگانا بپیوندید.

​​​درآمد سهامداران از کجاست؟

چرا سرمایه گذاری در معدن بزرگ الماس کوگانا با حداقل ریسک است؟​​​​​​​

از آنجایی که معدن بزرگ الماس کوگانا صاحب بزرگترین ذخایر شن و ماسه معادن شن و ماسه در کشور است و امکان استخراج این حجم از محصولات معدنی در مساحت تقریباً   400هکتاری نیازمند صدها سال زمان خواهد بود و همچنین با توجه به خریداران بزرگ محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا، هرگونه سرمایه گذاری و خرید سهام در این مجموعه عظیم صنعتی معدنی با توجیه اقتصادی بالا و بسیار زودبازده خواهد شد که این ویژگی های منحصر به فرد عموماً در مجموعه معدن بزرگ الماس کوگانا یکجا تجمیع شده است.​​​​​​​

چرا سهام  معدن بزرگ الماس کوگانا ارزش تصاعدی خواهد یافت؟​​​​​​​

با توجه به فازهای 3گانه اجرایی در معدن بزرگ الماس کوگانا ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه صنعتی معدنی، با ایجاد پیشرفت های فیزیکی مرحله ای بر ارزش های این معدن بزرگ افزوده خواهد شد.
معدن بزرگ الماس کوگانا واقع در شهر ساحلی کنگان و با عنایت به ذخایر موجود دو محدوده عظیم عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ظرف 5 سال آینده به ارزش حقیقی خود دست خواهد یافت.
پس از راه اندازی هریک از فازهای اجرایی معدن بزرگ الماس کوگانا ارزش سهام به طور خودکار افزایش خواهد یافت و این ارزش های آتی شک تصاعدی خواهد یافت. به همین دلیل ارزش سهام  معدن بزرگ الماس کوگانا با توجه به پیشرفت های فیزیکی فازها و توسعه های آتی ارزش مضاعف خواهد یافت.

آیا سرمایه گذاری در معدن بزرگ الماس کوگانا زود بازده است؟

از آنجایی که فرآیند آماده سازی، تجهیز و راه اندازی معدن شن و ماسه 3 الی 5 ماه زمان صرف می نماید، بازگشت سرمایه و تولید ارزش افزوده در کوتاه ترین زمان ممکن رخ می دهد.
به طور مثال اگر شما در یک پروژه ساختمانی سرمایه گذاری کنید و یک واحد آپارتمان پیش خرید نمایید حداقل زمان تحویل آن 24 ماهه خواهد بود و بین 6 ماه تا 1 سال نیز صدور سند مالکیت تک برگ واحد طول خواهد کشید.
پروژه معدن بزرگ الماس کوگانا پس از استقرار دستگاه سنگ شکن درآمد روزانه خواهد داشت که فرآیند نصب و آغاز تولید آن بین 3 تا 5 ماه زمان نیاز دارد.
با توجه به شرایط ویژه معدن بزرگ الماس کوگانا و محل استقرار آن در قلب منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در زودبازده ترین پروژه منطقه ویژه اقتصادی جزء شرکا و سهامداران گروه صنعتی و معدنی بزرگ الماس کوگانا باشید.

چرا به آینده ای روشن برای پروژه معدن بزرگ الماس کوگانا مطمئنیم؟

معدن بزرگ الماس کوگانا به عنوان بزرگترین معدن شن و ماسه ثبت شده کشور که هم اکنون مشغول به فعالیت است، به عنوان منبعی عظیم از ذخایر واریزه کوهی امکان تولید و تهیه محصولات معدنی و عرضه آن به کل منطقه اقتصادی انرژی پارس را دارد.
معدن بزرگ الماس کوگانا به دلیل موقعیت استقرار و مشتریان بزرگی که دارد می تواند مرکز کارآفرینی شهرستان کنگان در استان بوشهر باشد.
از همین رو آینده ای روشن برای پروژه عظیم معدن بزرگ الماس کوگانا قطعاً متصور است و ما می توانیم به عنوان یک منبع بزرگ اقتصادی با تولید انواع شن، ماسه، بتن و آسفالت نقش بزرگی در تولید پول و گردش مالی و همچنین کارآفرینی و اشتغال زایی را ایجادکنیم. آینده متعلق به کسانی است که کارهای بزرگ انجام می دهند و اهداف بزرگ در سر می پرورانند.​​​​​​​

​​سهام معادن بزرگ الماس کوگانا چگونه تعریف شده است؟
باتوجه به گستردگی مجموعه معدن بزرگ الماس کوگانا و موقعیت قرارگیری آن مجموعه در هر فاز اجرایی دارای خطوط تولید منحصر به بخش خود می باشد، از این رو هر بخش تولیدی دارای استقلال کامل می باشد. هر خط سنگ شکن شامل هزارسهم است که ارزش هر سهم در این مرحله (فروش مرحله سوم) به مبلغ یکصد میلیون تومان تعیین شده که مبنای محاسبات سود هر خط تولید سالیانه بیش از 108% می باشد که جدول مربوطه به شکل ذیل ترسیم گردیده است.
 
 
 
 
 
 
 

​​​​​​​

​​​​​​​
 
 
قابل ذکر است شما می توانید در تمامی فازهای معدن یا برخی از آنان صاحب سهام باشید و جزء سهامداران و شرکای ارزشمند ما باشید.


نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید!