نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بیمارستان دی و پل همت، کوچه سیدالشهدا، پلاک 1، طبقه 3، واحد303​​​​​​​

021-88850415
021-22020480

محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا جهت مصرف در بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس تولید و عرضه خواهد شد.

انواع محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا شامل:

​​​​​​​1- مخلوط واریزه کوهی
2- مصالح سرندی و غیر سرندی
​​​​​​​3- قلوه سنگ
3- ماسه بادامی
4- ماسه نخودی
5- ماسه شسته
6- ماسه شکسته
7- بیس و ساب بیس

8- انواع بتن آماده با عیارهای گوناگون
9- آسفالت سرد و گرم

لطفاً جهت خرید و سفارش محصولات تماس بگیرید.​​​​​​​

آیا صادرات محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا سودآور است؟

دسترسی منحصر به فرد با بهترین جاده های دسترسی به سواحل خلیج فارس و امکان بارگیری و حمل از اسکله های دیر، کنگان، تنبک، طاهری و سیرآف اصلی ترین عامل انگیزه صادرات محصولات ممتاز معدن بزرگ الماس کوگانا به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است.
عمده کشورهای عربی به دلیل شرایط جغرافیایی و اقلیمی امکان تولیدات شن و ماسه را در کشور خودشان ندارند و از همین رو تمامی محصولات معدنی برپایه انواع شن و ماسه جهت اغلب پروژه های عمرانی به کشورهای مقصد نامبرده صادر می گردد که کشورهای بحرین، عمان، کویت، قطر، امارات از عمده مصرف کنندگان انواع شن و ماسه صادراتی هستند.
همچنین انگیزه ارزآوری در شرایط تحریمی کنونی بیش از همیشه وجود دارد. به این دلیل که بسیاری از مسیرهای صادرات به علت تحریم های شدید مسدود است که خود می تواند از درجه اهمیتی بالایی برخوردار باشد. همچنین قیمت هر تن ماسه شکسته و یا شسته در کشورهای فوق الذکر به صورت تقریبی 12میلیون ریال معادل یک میلیون و دویست هزار تومان فروخته می شود که تفاوت فاحشی با قیمت فروش داخلی این محصول در بازارهای داخلی دارد که با عنایت به درنظر گرفتن موارد بالا صادرات انواع محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا توجیه اقتصادی بسیار بالایی دارد.
همچنین یکی از سفارش دهندگان عمده محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا پروژه های عمرانی جزیره کیش می باشد که با دسترسی مناسب دریایی و از طریق اسکله کنگان به اسکله جزیره کیش توسط بارج های دریایی قابل بارگیری و حمل و تحویل در جزیره کیش نیز می باشد که هم اکنون قیمت فروش دو تن ماسه شسته در جزیره کیش 600 هزار تومان تعیین می گردد.

آیا محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا دارای استاندارد است؟
معدن بزرگ الماس کوگانا به دلیل حساسیت های موجود در پروژه های عظیم عمرانی واقع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مطابق و تحت استاندارد 302 ایران و استانداردهای BS، ASTM فعالیت می نماید. ارتقاء کیفی محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا یکی از اهداف مهم این مجموعه صنعتی و معدنی می باشد.
​​​​​​​
آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات در معدن بزرگ الماس کوگانا به زودی راه اندازی می گردد.
از برنامه های توسعه گروه معدنی بزرگ الماس کوگانا تا پایان سال جاری استقرار یک واحد آزمایشگاهی پیشرفته کنترل کیفیت تمامی محصولات در معدن بزرگ الماس کوگانا است که با هدف انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه مسائل مکانیک خاک، ژئوتکنیک و همچنین آزمایش های کنترل کیفیت بر روی کلیه محصولات تولیدی به صورت روزانه و مستمر، می تواند در ارتقاء کیفی محصولات معدن بزرگ الماس کوگانا نقش بسزایی را ایفا نماید.
لیست آزمایشاتی که در آزمایشگاه تخصصی معدن بزرگ الماس کوگانا صورت می گیرد:
1-آزمایش دانه بندی اَلَک
2- آزمایش ارزش ماسه ای Sand Eqvivalnt Tent
3- آزمایش تعیین وزن مخصوص و دانسیته خاک (AASHTO-T196) (ASTM-D1556)
4- آزمایش تراکم آزمایشگاهی خاک​​​​​​​